przeprowadzki poznań

Sprawnie - Bezpiecznie - Punktualnie

Działalność usługowa firmy Home-Service przebiega w trzech kierunkach. Pierwszy dotyczy przeprowadzek krajowych i obejmuje kompleksową obsługę gospodarstw domowych. Począwszy od usługi pakowania mienia, poprzez załadunek następnie transport i wyładunek w miejscu docelowym. Drugi typ przeprowadzek to przeprowadzki międzynarodowe. Podobnie jak w poprzednim przypadku usługa jest kompleksowa i obejmuje dodatkowo pomoc w załatwieniu ewentualnych formalności podczas przesiedlenia mienia. Trzeci i ostatni typ naszej działalności to przeprowadzki firm. Podobnie jak w poprzednich zapewniamy kompleksową usługę, łącznie z dostarczeniem kartonów i skrzyń do spakowania dokumentów firmowych.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do zapoznania się z cennikiem bądź zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny. Wypełnienie formularza zajmie kilka minut a nam umożliwi przygotowanie atrakcyjnej cenowo oferty.

Przeprowadzki krajowe i zagraniczne

Usługa skierowana jest głównie do klientów indywidualnych. Meble odbieramy od klienta np. w Poznaniu i zawozimy w dowolny zakątek Polski lub Europy. Państwa dobytek przewożony jest specjalistycznymi samochodami fabrycznie przystosowanymi do przeprowadzek. Proponujemy meblowozy o objętości kontenera 10m3, 20m3 oraz 40m3. Nasi doświadczeni pracownicy sprawnie i bezpiecznie załadują Państwa dobytek a następnie wniosą do docelowego mieszkania. Nasza firma bierze pełną odpowiedzialność za wykonanie usługi.

Przeprowadzki firm

Nasza firma posiada bardzo duże doświadczenie w przeprowadzkach firm. W okresie 15 - letniej działalności przeprowadziliśmy kilkaset firm i instytucji. Oprócz odpowiednich środków transportu oraz doświadczonego personelu posiadamy specjalistyczny specjalistyczny sprzęt. Są to przede wszystkim różnego typu wózki platformy, oraz specjalistyczne narzędzi. Posiadamy również w stałej ofercie dużą ilość kartonów oraz skrzyń.